סוגי שיש

מאמרים נוספים

כל סוגי השיש תחת קורת גג אחת – שיש מצדה


שיש מצדה מציגים לכם מבחר סוגי שיש למטבחים, אמבטיות ומגוון של משטחים מכל הסוגים. איך בוחרים? איך יודעים כי שיש קיסר מועדף לעומת שיש גרניט למטבח? במיוחד עבורכם, הנה כל סוגי השיש וכך גם היתרונות והחסרונות שלהם – עכשיו, כל מה שנותר לכם זה לבחור את השיש שיעשה את השדרוג הראוי ביותר. מוזמנים לקרוא, ליישם וכמובן לשתף עם מי שצריך ייעוץ מכוון לבחירה לטווח הארוך.


סוגי שיש שונים למטבח

מכל סוגי השיש הקיימים בשוק הפתוח, אבן קיסר מציג אבן איכותית ביותר. שלא כמו שאר האבנים, אבן זו מאוד ידועה בשימושה ונכון להיום ניתן לראות אותה בלא מעט מטבחים בארץ. האבן משמשת הן באמבטיה, והן באזור של המטבח. אז מה היתרונות והחסרונות שלה? שאלה טובה, לחברים המקצוענים של שיש מצדה יש כמה דברים להגיד על כך. משטח מסוג קיסר מיוצר מקוורץ (חומר גלם) במסגרת היתרונות שנמנה כאן, אפשר לראות אבן ידועה מאוד, חזקה מאד וכן בעלות נמוכה ביחס לשאר סוגי שיש אחרים. כמו כן, יש לאותה אבן לא מעט עמידות וכן שמירה מפני יובש והתבקעות. החומר גמיש ובשל כך, גם ניתן לשלבו בלא מעט עיצובים.


סוגי שיש - סוגי אבנים שונים

אז לפני שאתם עושים את הבחירות שלכם מבין כל הסוגים הקיימים בשוק הפתוח, הכירו גם את אבן הסיליסטון. גם כאן, תתקלו במותג לכל דבר, כמו הקיסר, גם הוא  עשוי מקוורץ בעל גוונים שונים ומקוריים. כאמור, חומר זה בנוי גם משברי זכוכית, ושרף פוליאסטר מה שמדרג את הנראות. חומר זה מגיע עם מגוון ענק של טקסטורות ועצם העובדה כי הוא עשוי מחומרי גלם איכותיים – מאפשר אחידות בין הצבעים בכל משטח בבית.


שיש דקטון – איזה שיש כדאי לקנות?

שלא כמו האחרים, דקטון שיש חשב חדש בשוק הישראלי, מאידך, תכונותיו הטובות צופות לו עתיד מזהיר. שילוב של פורצלן ואבן טבעית, צבעים משתנים. האפשרות הזו של פרקטיקה עם נראות מושלמת לצד אבן טבעית כמו עושה את העבודה. בסיכום דבר, השוק הפתוח מציע לכם כמה וכמה אפשריות לבחירת שיש המתאים ביותר. כל מה שאתם צריכים זו קודם כל מטרה – לאן אתם משייכים את האבן עצמה? האם זה לכיור? למטבח או אפילו למרצפות? רוצים שמישהו יספק לכם ייעוץ מקצועי בתחום? בקרו בקטלוג של שיש מצדה ובחרו ממבחר סוגי שיש הקיימים את הדגם שהכי יתאים עבור המטבח שלכם והיו חלק ממגוון של לקוחות מרוצים!