סל קניות

סוגי שיש למטבח

יש לא מעט סוגי שיש למטבח – כאמור סוגי המשטחים הנבחרים משתנים על פי צורך. זה יכול להיות משטח העשוי ממגוון של חומרים שחלקם מכילים שיש, מאידך גם שילובים של חומרי גלם שונים. לא מבינים במה מדובר? בעת בחירת סוגים של שיש למטבח, נלקחים בחשבון גם משטחים המשלבים חומרי גלם אחרים כמו פורמייקה, עץ ומגוון חומרים נוספים שעליהם נרחיב במאמר שלפניכם. מחפשים שיש מתאים שישדרג את הנראות של המטבח שלכם? שיש מצדה מספקים לכם את כל התשובות במאמר שמיד תקראו. מוזמנים לקרוא, ליישם וכמובן לשתף עם מי שצריך.


סוגי שיש למטבח בעיצובים שונים

קיימים סוגים רבים של שיש למטבח כמו לדוגמא: 

שיש קיסר- שיש המיוצר כחול לבן מאבן קוורץ, עשוי מאבן וחול דחוס וניתן לייצר ממנו דגמים מרהיבים המעניקים טאצ' מדהים למטבח.


שיש קונצ'טו- שיש מיוחד הנראה כמו פסיפס אבנים משובצות, המוסיף מראה יוקרתי למטבח. הוא נכרש ברחבי העולם, יש לו גוונים רבים וצבעים מהממים. הוא עמיד בטמפרטורות ועושה את עבודתו נאמנה בתור שיש למטבח.


שיש גרניט- שיש גרניט עשוי מאבן טבעית ואמיתית הנחצבת בעומק האדמה. הגרניט הוא שיש מבוקש מאוד וניתן לשלב איתה מגוון עיצובים למטבח.


דקטון שיש- דקטון הנו שיש עם גוון ומראה אחיד, הוא מאוד טוב ועמיד בפני כתמים ושריטות וגם מגן בפני מים. יש לו מראה קלאסי, עבור מטבח בעיצוב קלאסי.


שיש אנובה- שיש העשוי ממנירל חזק מחומר קוורץ, יש לו גוונים רבים וניתן לסגנן מראה מודרני למטבח, זהו שיש מבוקש במיוחד.


שיש אוניקס- שיש מדהים עם גוון טבעי המספק למטבח את הנראות המושלמת. שיש זה עשוי מחומרים שבאמת ובתמים שינו את הכללים בעיצובו של המטבח. נכון להיום, בזכות תוספת של כמה צבעים וכך גם גוונים חדשים – יותר ויותר אנשים משלבים את המשטח הנ"ל כשהם בוחרים את השיש המתאים ביותר עיצובית ממגוון סוגי שיש למטבח הקיימים בשוק.

כבר בשנים האחרונות ואפילו עשור אחורה, החלו השינויים ונכון להיום יותר ויותר אנשים מבינים את חשיבות עיצוב המטבחים. מיותר לציין כי ההרגשה הופכת נפלאה כשגם המטבח מקבל נראות מושלמת על כל המשתמע מכך. כאמור, לצד הנוחות, העיצוב עצמו לא פחות חשוב וכאן נכנס השיש המיוחד הזה לתמונה. אם אתם בוחרים את שיש אוניקס, רצוי שתעצרו רגע ותתעכבו על עניין הגוונים- איזה סוגי צבעים יש? בעיקר גוונים שחורים איכותיים ומה שמבדל אותם מכל השאר -זה שלא ניתן להשיג אותם במקומות אחרים. בנוסף, ניתן להשיג גם את הנראות של המשטחים השקופים – אלו המאפשרים להניח תאורה פנימית וכך גם לא לפסוח על העיצוב שכבר דובר כאן.


סוגי שיש למטבח וחומרי גלם שונים לעיצוב ראוי

לכל חלק מאותם סוגיים של שיש למטבח יש חלק, כך גם לבחירת החומרים מהם יהיה עשוי כיור המטבח. אין ספק כי השקעה בחומרי גלם טובים יאפשרו את האווירה המרשימה ביותר גם כאשר בוחרים להעלות את רמת העיצוב במטבח. אז מה חשוב לדעת לפני שבוחרים משטח/ חומר גלם נכון לכיור?  חומר גלם שיתנקה טוב, משהו שלא יצבור לכלולים וכך גם לא יתפתח בו טחב. ההמלצה הרווחת היא להשתמש בסוגים כמו שיש קיסר העמיד בכל התנאים והסטנדרטים הגבוהים וכן מחירו שווה לכל כיס  וכן אוניקס שכבר הוזכר בפסקה הקודמת. מתלבטים בין סוגי שיש למטבח כזה או אחר? בשיש מצדה רואים עבורכם את כל התמונה ועוזרים לכם לבחור את המשטח שילווה אתכם לטווח הארוך ביותר. לצד עיצוב מושלם, כך גם פרקטיות ושמירה תוך כדי כללי תחזוקה מינימליים. בקרו באתר הבית שלנו, השאירו פרטים ונשמח לספק לכם את כל המידע הנדרש לקנייה בטוחה.