שיש טבעי למטבח

השוק רווי דגמי שיש משתנים למטבח החל מסוגי שיש טבעי ועד שיש סינטטי, אבל כשמגיע רגע ההחלטה, הכול הופך קצת שונה. כאן, יש להחליט מה הכי מתאים לבית שלכם.

איך מחליטים ואיך בוחרים את השיש המתאים למטבח שלכם? כאן נכנסים לתמונה העניינים הכלכליים והעיצובים ומשתפים פעולה יחד. 

בשלב הזה, בכדי שלא תתמודדו לבד עם המצב החדש – הנה כמה עצות טובות שנכתבו על ידי שיש מצדה- הבית הגדול ביותר לבחירת עיצוב המטבח לפי צבע, צורה ובעיקר על פי טעם אישי. את המאמר ההשוואתי הזה כדאי לכם לא רק לשמור אלא גם לקרוא, ליישם וכמובן לשתף עם מי שעומד לפני שינוי בעיצוב המטבח.

  • שיש טבעי למטבח

  • שיש טבעי למטבחים

  • שיש טבעי לאמבטיה

  • שיש מסוג טבעי

שיש טבעי וסוגי שיש למטבח הקיימים בשוק

כפי שהבנתם, יש לא מעט סוגי שיש ובשלב מסוים אתם צריכים לבחור בין שיש שהוא טבעי לבין שיש סינטטי, לוחות עץ או אפילו שילובים של לוחות אלומיניום. אז קודם כל, נדבר על השיש הטבעי, הוא מיוצר מאבן טבעית זו שעברה ליטוש וחיתוך ולא מעט אנשים בוחרים בשיש הזה מכיוון שהוא לרוב עובר את השינויים בהתאם לטעם אישי וצרכים אישיים. גרניט שיש היא אבן טבעית למשל. אז מה היתרון של שיש טבעי? הוא בעיקר עמיד בפני טמפרטורה גבוהה, הוא יכול להתמודד עם רטיבות חוזרת ומכאן, זו הסיבה שלעיתים ניתן לראות אותו לא רק במטבח אלא גם במקלחת וסביבת מים. בעידן בו מספקים לכם כמה וכמה סוגים של שיש והבחירה קשה, מגיעים גם לבטים באשר לבחירת שיש חלק, עם כתמים , צורות של נקודות ועוד. כאמור, הכול קשור בכיס שלכם ובכמה אתם מוכנים לשלם אם בכלל למטר של שיש. לצורך העניין, בחירת שיש חברון יהיה הזול מכולם ועדיין – הוא מביא סימנים של כתמים בקלות, מה שרוב האנשים לא רוצים להשיג.


מה הקשר בין שיש קיסר לבחירת שיש טבעי?

שיש אבן קיסר מכיל בתוכו גם מעט מהאבן הטבעית, הוא למעשה מדפדף בין השיש הסינטטי לבין האבן הטבעית. קיסר עשוי מאבן קוורץ טבעית ומכאן שהוא בהחלט פתרון מושלם לשיש הטבעי או לשיש שהוא יקר יותר. קוורץ- מינרל חזק המופק מהטבע, הוא מתאים לא רק למטבח, אלא גם לחדרי רחצה ומשטחים גדולים נוכח היכולת שלו להתמודד עם כל התנאים, קור, חום ורטיבות עזה. כמו כן, שיש קיסר הוא באמת תוצר טוב לשיש טבעי נוכח היותו עמיד בפני שריטות, מכות וכתמים. כמו כן נשמר בו הצבע והוא לא מאבד מהנראות המושלמת שלו. לכן, יותר ויותר אנשים בוחרים למטבח בשיש קיסר וזה קורה גם משום המחיר השפוי המוצע למטר בעבורו. צריכים שיש שיהווה מקור עיצובי ופרקטי לבית? לשיש מצדה יש את כל התשובות לבחירת המוצר הטבעי ביותר. מוזמנים להשאיר את הפרטים ואנו נשמח לחזור.

מעוניינים באחד המוצרים שלנו ? השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם: