אודותינו

אודות שיש מצדה

בשבילנו שיש למטבח הוא הרבה יותר מחומר גלם. עםשיש מצדה ניסיון של שנים רבות , אנו מספקים ללקוחותינו שיש למטבחים ומוצרי מטבח ברמה הטובה ביותר. שיש מצדה ייצור והרכבת שיש למטבחים

כבר למעלה מ-15 שנה שאנו מספקים ללקוחותינו בכל הארץ מגוון מוצרי שיש איכותיים למטבחים ולמשטחים השונים בבית, ביניהם ריצוף. אנו עובדים באופן קבוע עם לקוחות פרטיים וחברות גדולות שביניהם נמצאים הקבלנים והאדריכלים המובילים בארץ. על מנת ליצור משטח עבודה איכותי שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות מבלי לאבד את יופיו, יש לעבוד עם אנשי מקצוע מיומנים, המכירים את חומר הגלם והתכונות שלו, יודעים את ההבדלים בין הסוגים השונים של השיש, ויכולים לעבד אותו בצורה הטובה ביותר, כך שהוא ייראה חלק ואחיד, ללא חיבורים מיותרים בשיש למטבח ועם קנטים וגימורים יפים. לשיש מצדה ניסיון רב בעיבוד והרכבת שיש אבן קיסר, שיש גרניט למטבח, פורצלן אבן קיסר, שיש דקטון, שיש אטלס, שיש סיליסטון, שיש פורצלן אינפיניטי, פורצלן אטלס, פורצלן אסקלה, שיש קוורץ קואנטה ועוד.

למה לבחור בשיש מצדה?

לאורך שנות פעילותנו, תמיד הקפדנו לעבוד בסטנדרטים הגבוהים של התחום ולהתקדם בהתאם לשינויים והחידושים בתעשייה. דבר זה מתבטא בראש ובראשונה בתהליך ייצור השיש במפעל, המתנהל עם מכונות בעלות טכנולוגיה מודרנית ומתקדמת ומכונות cnc מתוצרת גרמניה, וכל זאת עם הקפדה על עיבוד החומר באופן מקצועי. בעזרת הציוד המתאים למניעת תקלות שונות בתהליך הייצור, אנו מסוגלים לספק לקהל לקוחותינו שירות מצוין ואיכותי כל פעם מחדש, וכל זאת באדיבות ומכל הלב. מקצוענים כבר אמרנו? הצוות שלנו כולל אנשים המצטיינים בתחומם, המספקים ללקוחותינו שירותי מדידה והתקנה ברמה גבוהה. אנחנו עובדים עם חומרים איכותיים בלבד, כך שאין צורך לחשוש משינוי של צבעים כתוצאה מהתאורה בבית או מפגמים אחרים. בזכות הניסיון הרב שלנו עם כל סוגי השיש השונים, אנו מספקים ללקוחותינו גימורים מושלמים המחזיקים מעמד שנים רבות.

תהליך העבודה מול הלקוח

דבר נוסף המאפיין תהליך העבודה שלנו, הוא ההבנה שהלקוח זקוק להכוונה והדרכה אישית בתהליך בחירת החומר ומעבר לכך ביכולת לדמיין איך השיש ייראה במטבח בסוף התהליך. על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר אנו נותנים ללקוחותינו מפרט ענק עד לבית הכולל את מגוון הדגמים של שיש מצדה. כך נהנה הלקוח מהדמיה של המוצר הסופי, ויכול לדמיין באופן ברור יותר, איך השיש ייראה אצלו בבית ולבדוק אם הטקסטורה שנבחרה על ידו תשתלב עם שאר האלמנטים בבית. בצורה זו נהנים הלקוחות לא רק משירות אישי וישיר, בו הם יכולים לבחור בנוחיות את הדגם המועדף עליהם, אלא גם מחיסכון של כאב ראש, זמן ועוגמת נפש.

יש לכם שאלות? אנחנו כאן בשבילכם

אנו מקפידים בכל פרויקט, בלי יוצא מן הכלל, להתייחס לדרישות הלקוח ולהקפיד על איכות המוצר ללא פשרות. מעבר לכך, אנחנו מספקים מענה טלפוני ואישי לקהל לקוחותינו בכל שאלה, בקשה או בעיה. מתעניינים בשילוב של שיש במטבח? מתלבטים בין שיש גרניט טבעי למטבח לשיש אבן קיסר? חושבים דווקא על שיש גרניט פורצלן במטבח? אנו נשמח לספק לכם ייעוץ אישי ולהמליץ לכם על השיש שיתאים ביותר למטבח שלכם.                       

נציגי שיש מצדה לשירותכם: 0777884088

שיש למטבח

אודותינו שיש מצדה